KAABELTAU-saaliliiga 2020 võitis Fc Taritu

KAABELTAU-saalijalgpalli liiga 2020 võitja selgus lausa turniiri viimase kohtumisega kui FC Taritu alistas Sörve 8:6 (2:3).

22.02. Salme võimlas toimunud mäng oli tõeliselt nauditav triller kus meeskonnad näitasid saalijalgpalli võlusid selle parimas esituses ja kompromissitut heitlust jätkus lõpuvileni välja. Kuigi poolaja võitis 3:2 Sörve ja 33.minutiks juhiti juba 5:3, siis FC Taritu ´lõpuspurdile´ kui 10.min. kostitati Sörvet 5 väravaga ja neil oli jõudu vastata vaid ühega.., särasid mängu lõpuks tablool hoopis 8:6 FC TARITU võidunumbrid.

Lõplik turniiritabel:

1. FC Taritu 6-2-0 61:29 20.p.

2. Sörve 5-2-1 88:42 17.p.

3. Kaarma SK 3-1-4 51:66 10.p.

4. Niidu FC 2-0-6 53:70 6.p.

5. FC Smuuli 1-1-6 26:64 4.p.

KAABELTAU-saalijalgpalli liiga 2020 võitjamedalid teenisid auga välja: PRIIT SALONG, KRISTEN MERE, MARTIN LONN, ALEX SALONG, MARK-KRISTJAN PITK, RAIMOND SALONG, EDMOND SALONG, KEITO LIIV, MARGUS VALGE, MARTIN PROSTANG, SANDER VIIRA.

Turniiri eriauhinnad kuulusid: PRIIT SALONG (FC Taritu), PRIIT SULUSTE (Sörve) ja MIHKEL ALAMAA (Kaarma SK).

Korraldajad TÄNAVAD koostööpartnereid: KAABELTAU OÜ, SAAREMAA VALLAVALITSUS, BEST BEANS OÜ, BALTIC BETTING OÜ, KULKA SAAREMAA EKSPERTGRUPP.  www.saaremaajk.ee