Jrk.nr. Meeskond Võidud Viigid Kaotused Väravate vahe Punktid
FC DONS 11:46

Jalgpalliklubi kõigile saarlastele!
Noorte Rahvaliigas 4.koht
9/10/2017
Pühapäeva õhtul kohtus noorterahvaliiga võistkond Kuressaare kunstmurul kolmanda/neljanda koha mängus juba tuttava Laagri HK/AMJK võistkonnaga. Mängu esimene poolaeg kuulus täielikult külalistele ning poolajale läksime seisuga 0:4. Seal juures suutsime ise teha ainult 2 pealelööki!!! Teisel poolajal saime ka oma mängu käima ning võitlesime seisu juba 3:4 peale tagasi kuid viimastel minutitel võetud risk ennast seekord ära ei õigustanud ning külalised lõid kiiresti kontrast veel ühe palli meie väravasse. Treener Kaarel Kööp mängu järgselt: ,,Ei teagi täpselt mis selle esimese poolajaga juhtus. Kõik olid kuidagi tujutud ja võitlusvaim puudus täielikult. Poolajal otseselt midagi ei muutnud peale selle, et soovitasin noortel rohkem omavahel väljakul suhelda ning vastastele palliga vähem ruumi anda ja tundus, et toimis. Viimased 5 minutit proovisime viigiväravat püüda ning tegime väga kõrget pressi aga kahjuks jäi see meil löömata ning hoopis vastane nöelas kontrast ja lõi seisuks 3:5. Meie tänased kolm väravat ehk siiis Kübaratrikiga sai hakkama Arnold Vapper. Samas võib hooajaga täitsa rahule jääda. Alustasime hooaega juu võimsalt ning mängijate nimekirjas oli 13nime kuid mingi hetk muutus võistkonna kooseis küllaltki hõredaks kuna osad noored otsustasid suve algusest alates enam mitte mängida. Samas näitasid alles jäänud 9mängijat oma sisu ja võitles ennast 20 võistkonna konkurentsis lõpuks igati tublile 4ndale kohale.,, Üheteist mänguga lõime 66 väravat ja endale lasime lüüa 23(sisse loetud ka esimese Laagri'ga peetud mängu tühistatud väravad) Suurimaks väravakütiks oli: Arnold Vapper 18 väravaga Talle järgnesid: Holger Ojaküla 14 väravat Karl Kübarsepp 10 väravat Henrik Veskinõmm 9 väravat Artur Kübarsepp 8 väravat Mark Toomsalu 6 väravat Liisa Šklennik 1 värav Noorterahvaliiga võistkond tänab kõiki poolehoidjaid ja vastaseid ägedate lahingute eest jalgpalli väljakutel ning ehk kohtume juba uuel hooajal uutel turniiridel.

Järgmine kohtumine: 22/12/2017 kell 18.30 Spordikeskuse väike saal