Meie ülesanne on edendada saarlaste seas jalgpalli läbi sportlike saavutuste ja rõõmu!
Jalgpalliklubi kõigile saarlastele!
Saaremaa Rahvaliigas napp võit
9/08/2017
``Peale kohtumist Valjalaga peaks nii mõnigi mängija mõtlema ning vaatama üle lihtsamad jalgpalli ABC põhitõed. Poolajale läksime küll 3:1 edus ning 15min ennem teise poolaja lõppu oli seis veel 6:3 aga siis tuli ,,kramp,, ning löpp skooriks ülinapp: 7:6 vöit. Mingist mängu ilust täna juttu teha ei saa. Esimesest minutist alates terve meeskonna poolt täielik kangutamine. Lasime eksimusi sisse igas elemendis. Nii rünnakul, mängu ehitamisel kui ka kaitses. Aga meie õnneks ning vastaste kahjuks ei olnud neil piisavalt klassi/õnne, et kõiki neile kingitud olukordi ära lahendada´´: kommenteeris treener Kaarel Kööp Järgmise kohtumise peame juba laupäeval kus vastaseks fc taritu

Järgmine kohtumine: // kell